Steven Bennett

07.05.2017

Hráč/ka: Level 26

Rasa: Človek

Vek: 46

Zamestnanie: Investičný obchodník

Bývanie: Dom

Faceclaim: Leonardo Sbaraglia

Charakter

Krátke čierne vlasy s trochou šedín, briadka a športová postava o ktorú sa dobre stará. Na prvý pohľad sa zdá ako príjemný, dobrý a silný chlap. Okrem posledného ostatné klame. Pod tou maskou sa skrýva vypočítavý, chladnokrvný obchodník so všetkým nelegálnym: od tovaru cez zbrane po drogy. V investíciách a na finančnom trhu sa perfektne vyzná a je tam ako žralok. Je opatrný a je rád, keď má akúkoľvek situáciu plne pod kontrolou. Problémom sa postaví čelom a je ochotný ich okamžite riešiť. Tiež často preukazuje vysokú inteligenciu. V dobrom prípade je schopný sa dohodnúť, byť milý, rešpektovať a slušne jednať s druhými. V zlom prípade ,ten kto mu stojí v ceste, dá vydierať, verejne ponížiť, okradnúť a odstrániť bez toho aby si to niekto z verejnosti a polície všimol. Váži si svojej anonymity a úspešne sa ju snaží udržať. Nerád sa ukazuje ale niekedy podporí detské domovy pre ktoré má slabosť. Nebojí sa využiť všetky možnosti na dosiahnutie svojich cieľov.


História

Narodenie bolo akoby omylom. Jeho mama zvažovala potrat ale kvôli zdravotnému stavu a vtedajšiemu zákonu nemohla. Narodil sa do rodiny matky s vodkou v ruke a otca s tvrdou rukou. Otec ho vždy učil nech sa nespolieha na druhých, nech je on vždy vo vedení a aby sa staral o seba sám keďže matka nemohla. Už od základnej školy sa potvrdzoval jeho intelekt. Mama mu v 10 rokoch zomrela na otravu alkoholom. Na pohrebe neprejavoval priveľké emócie keďže sa oňho skôr staral otec ako ona. Ďalej exceloval v škole a začal sa zaujímať o obchodný biznis. Otec bol naňho hrdí, keďže sám bol obyčajný smetiar. Vyštudoval s najvyšším titulom v investičnom odbore a začal pracovať pre jednu investičnú kanceláriu na Wall Street. V 22 rokoch mu zomrel otec na infarkt. Smrť ho ranila ale rozhodol sa ostať silný ako ho učil. O dva mesiace neskôr opustil predošlé zamestnanie a založil vlastnú firmu. Ako malá ryba ho chcela konkurencia odstrašiť ale on sa nenechal a už o pól roka zarobil svoj prvý milión. Sledoval a učil sa od veľkých finančníkov na finančnom trhu. Všimol si niekoľko zaujímavostí: každý kto padol buď nebol v 100% kontrole alebo sa strašne ukazoval a nikto z bohatej vrstvy nebol čistý. Začal sa zaujímať o druhú stránku investícií a rozhodol sa do toho obuť. Medzitým sa stihol oženiť, mať dve deti a rozviesť. Ku svojím investíciám pridal aj obchod s nelegálnym tovarom a niekedy sa tam priplietli zbrane a drogy. Následne sa premiestnil do Seattlu pretože vyhľadával miesto "mimo dosahu radarov". Vo veku 33 rokov sa stal mocným finančníkom vo svojom tajnom impériu. Vtedy si ho všimol Medic Corp. Videli ho ako možného partnera a zdroj financií takže sa mu rozhodli vysvetliť záležitosti ohľadom mutantov. Lenže Steven videl ich rozrastajúcu silu a ako jeho konkurenciu pomaly hltajú. Rozhodol sa od nich straniť a to sa im nepáčilo. 3 roky trvali naťahovačky dokiaľ mu praskli nervy, uniesol jedného zamestnanca a vrátil po kusoch v škatuliach každý mesiac. Posledný kus už bol v značnom rozklade. Odvtedy sa navzájom rešpektovali a nerýpali do seba. Medzitým Steven cez dcérske firmy ovládol média v meste, niekedy uskutoční večierok, podporí charitu (málokedy verejne) a v súčasnosti sa mimo investícií začal zaujímať trochu aj o politiku.


Zaujímavosti
- Vysoký intelekt
- Zachováva anonymitu

- Milý a zlý zároveň                                                                                                 - Perfektný žralok na finančnom trhu                                                                     - Podporuje hlavne detské domovy                                                                       - Udržuje zdravý životný štýl                                                                                   - Chladnokrvne vypočítavý