Eurielle Emerson-Charleson

Hráč/ka: Mara

Rasa: Človek

Vek: 20

Zamestnanie: Studium na University of Washington v Seattlu

Odbor: Medziľudské vzťahy

Bývanie: Luxusný loft

Faceclaim: Grace Elizabeth 

Charakter

Eurielle, domácky Ellie, pobrala všetko zo svojej matky. Sivé oči sú často oknom do jej duše. Občas. Väčšinou sa nesnaží čoto skrývať - nemá však čo. Buď má niečo za lubom, nakupuje alebo sa snaží niekoho zviesť. Je to pre ňu jednoduché a ak sa snaží niečo skryť, tak len ak ju niekto urazí alebo zraní. Hnedé vlasy najčastejšie nosí rozpustené. Na pekne vykrojených perách sa nesie úsmev a úškrn... a samozrejme rúž. Je chudučká, nie že by nejedla, jej najobľúbenejšie jedlo je nutella, ide skôr o to, že sa intenzívne venuje tancu. Je to pre ňu naozaj niečo, čo má veľmi rada. Vtedy nemyslí na seba, na iných, na svoju rodinu - iba na tanec. Je to jej jediná a naozajstná vášeň. Ellie je často ironická, nepríjemná a rozmaznaná. Ľudom klame len aby získala čo chce, využíva peniaze jej rodiny. Obklopuje sa ľuďmi, ktorí ju obdivujú - aj keď len kvôli peniazom jej otca. Rada sa túla po meste, zabáva s mužmi... ale niekde vnútri je to dobré dievča, ktoré chce pozornosť rodičov a uznanie, naozajstné uznanie od iných. Kvôli životnému štýlu jej matky prepadla depresiám, no momentálne pravidelne berie antidepresíva a nakupuje, takže niečo ako depresia jej je známe možno len tak raz za mesiac a to len kvôli tomu, že nezohnala topánky vo svojej veľkosti. Občas však zarebeluje a lieky vysadí. Vtedy sa často skláňa k alkoholu, promiskuite alebo plaču v posteli. Niekedy jedno z toho, niekedy všetko. Ellie je komplikovaná povaha, ale nikto sa nedostal tak blízko aby ju spoznal. Okrem jej psychológa.

História

Ellie sa narodila bývalej modelke a vedcovi, hlave Medical corporation. Ich manželstvo bolo krátke, skôr o ukojení sexuálnych potrieb a túžbe po peniazoch. Nečakane z toho vznikla Eurielle, ale ani to ich vzťah neudržalo pohromade a médiami sa otriasol ich rozvod. Ellie žila s matkou, nesie primárne jej priezvisko, ale živia ju peniaze jej otca, čo matka vytĺkla na alimentoch a rozvode. Aj keď bola pridelená matke, častejšie videla otca. Hrávala sa v jeho kancelárií, robila si tam úlohy a učila sa. Bolo tam vždy veľa ľudí, čo jej vedeli pomôcť s chémiou, fyzikou či matikou a keďže toto jej nikdy nešlo, rada to využívala. Doma sa jej naskytol pohľad len tak akurát na opitú matku s iným mužom. Často nahými v predsieni. Preto sa naučila uživiť sa sama. Matka je aká je, otec je k nej síce dobrý, no mierne odmeraný a často zaťažený prácou. Vzťah s jej nevlastnou sestrou ma... zrejme dobrý. Ona sama poriadne nevie. Ale keď nevie ako ďalej ide za ňou, lebo vie, že jej ponúkne triezvi pohľad na vec. Ellie nič v živote, okrem vzťahov v rodine nemala ťažké. Cez všetko ju dostali peniaze a priezvisko, skutočný záujem prejavila až o tanec, ktorému sa venuje už od mala, no naozaj mu prepadla až keď mala pätnásť. Dobre však vie, že tanec ani krása ju navždy neuživia a tak druhým rokom na miestnej univerzite študuje medziľudské vzťahy aj keď ju to moc nebaví. Mysli však že by si potom mohla nájsť uplatnenie v otcovej firme. Momentálne si však užíva mladosť, míňa peniaze a príkladom svojej matky, strieda mužov.  

Zaujímavosti

- Matka ju nútila dlhé roky, aby sa venovala modelingu. Jeden fotograf si k nej začal dovolovať a tak s tým sekla.                                                                                                                                         - Pre gitaristov ma slabosť                                                                                                                        - Má podozrenie, že jej staršia sestra a otec jej niečo taja                                                                   - Niekoľko rokov sa skúšala naučiť chémiu či fyziku aby sa mohla stať lekárkou, no prišla na to, že na to nemá jednoducho mozog.                                                                                                             - Z tanca obľubuje najviac balet, učaroval jej keď videla Ruské prevedenie labutieho jazera- to bol pre ňu zlomoví moment.                                                                                                                          - Mužom dovolí všeličo ale aj napriek tomu, že sa o nej hovorí, že dá každému, naozaj spala len s dvoma mužmi, ktorých najprv aspoň trochu spoznala.