Anna Emerson

Hráč/ka: Mara

Rasa: Človek

Vek: 32

Zamestnanie: Veliteľka vojakov Medic corpu.

Bývanie: Luxusný loft

Faceclaim: Lyndsy Fonseca

Charakter

Anna nevie, po kom vlastne čo má. Rodičov nikdy nepoznala alebo respektíve jej po nich nič neostalo aby si ich pamätala. Je pekná a preto mnoho ľudí nečaká to, aká naozaj je. Zo zelených oči nič nevyčítate, pery má večne stiahnuté do úzkej linky. Hnedé vlasy nosila často v pevnom vrkoči alebo drdole, no naučila sa ich nosiť rozpustené, tak, aby jej zakrývali tvár. Vie byť milá a poslušná, no to je len pretvárka. Svoj život zapredala Medic corpu. a pomste mutantom. Jediný voči komu pociťuje vďačnosť je Emerson, ktorý sa jej ujal a ukázal jej naozajsný svet a dal jej prostriedky byť na tom kým je. Zľutovanie nepozná, smrť každého mutanta ju teší a ešte viac ak je to jej zásluhou. Vie sa baviť, len nie často a nie dlho, skôr, ak si ma oddýchnuť, utiahne sa do svojho bytu k pár pohárom vína a dobrej knihe. Muži v jej živote nehrajú nijakú rolu. Okrem pár náhodných príležitosti na jednu noc ich nevyhľadáva a nemá s nimi skúsenosti - po tejto stránke. Na vojne však mužov sledovala dostatočne dobre na to, aby vedela, ako s nimi jednať a čo od nich čakať.

História

Anna si zo svojho z detstva moc nepamätá. Často ju vychovávali slúžky, učili súkromn učitelia a len po večeroch trávila čas s mužom, ktorého považovala za svojho otca. Keď mala pätnásť ,,otec" jej povedal pravdu o tom, ako jej rodičia preňho pracovali a nakoniec ich zabili mutanti. On sa jej ako malej ujal, pretože nechcel aby šla do detského domova a aby žila život aký si nezaslúžila. Anna sa tak zaprisahala, že pomôže jej otčimovi vo firme a mutantom ticho vyhlásila vojnu. Začala študovať bojové umenia a keď dovŕšila správny vek, s požehnaním jej otčima sa pridala k armáde. Súčasťou armády bola viac ako desať rokov. Stále však bola v kontakte s rodinou. Predovšetkým s otčimom a malou sestrou, aj keď ju s ňou nič naozaj nespája. Kariérne šplhala, menila začlenenia a keď nadobudla pocit, že vie všetko čo potrebuje vrátila sa, kde jej otec okamžite dal velenie nad vojakmi. To je pre ňu teraz dôležité. Nevie, kto zabil jej rodičov, ale chce prinútiť pykať každého jedného mutanta. Lebo ak ublížili jej rodine, zaručene ublížili aj iným.   

Zaujímavosti

- Je skvelá v boji z blízka ale ešte väčšmi sa jej darí ako ostreľovačke.                                                -Muži sú pre ňu len rozptýlenie.                                                                                                             - vyzerá slabo, ale ...iba tak vyzerá.                                                                                                         - Spí s pištoľou pod vankúšom                                                                                                                - S ,,nevlastnou sestrou" má dobrý vzťah a aj keď sa chová odmerane, tak to len preto, že ju chce od reálneho sveta držať čo najďalej.                                                                                                       - Každému mutantovy pred alebo počas odchytu povie meno jej rodičov, dúfa, že sa nakoniec dozvie, kto to urobil.